skip to Main Content
0535 852 13 66 info@yasnakliyat.com

Esenyurt Mehterçeşme Evden Eve Nakliyat

ESENYURT MEHTERÇEŞME EVDEN EVE NAKLİYAT

Esenyurt Nakliyat olarak Eesnyurt ve çevresinde de taşınmak isteyen müşterilerimize profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul’ un en iyi nakliye firmalarının başında geldiğimizi gururla belirtmekteyiz.

Esenyurt Mehterçeşme Evden Eve Nakliyat hizmetimizi uzman personelimiz, donanımlı araçlarımız ve her eşya türüne uygun özel paketleme ekipmanlarımız ile oldukça uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Esenyurt Mehterçeşme Nakliyat hizmetinde kaliteyi ve profesyonelliği uygun maliyetler ile ayağınıza getiriyoruz.

Esenyurt Mehterçeşme Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize bize ulaştıkları takdirde ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet çerçevesinde, ekspertizlerimiz evinize gelerek eşyaların miktarını ve türünü, taşıma yapılacak yeni ve eski adreslerin konumunu, uzaklığını saptamakta ve incelemeleri doğrultusunda bir taşınma planı hazırlamaktadırlar. Firmamız Esenyurt Mehterçeşme Nakliyat hizmetinin nasıl ve ne kadar maliyetle yapılacağını belirten bu raporu müşterilerimize sunmaktadır. Anlaşma durumunda karşılıklı sözleşme yapılmakta ve firmamız tarafından eşyaların sigortalanması sağlanmaktadır.

Esenyurt Mehterçeşme Evden Eve Nakliyat hizmetimize belirtilen tarih ve saatte başlamaktayız. Öncelikle eşyaların zarar görmemesi için paketleme ve koli işi yapılmakta ve sistemli bir şekilde araca yüklenmektedir. Çok yüksek katlarda oturuyor iseniz yada bina kapı ve koridorları eşya taşımaya uygun değil ise asansörlü araçlarımız kullanılarak eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Esenyurt Mehterçeşme Evden Eve Nakliyat hizmetimiz esnasında müşterilerimiz hiçbir işe el sürmemekte ve tüm toplayıp taşıma işi personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mobilyaların montaj ve demontaj işleri, cihazların tesisat bağlantı işleri konusunda deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sadece huzurlu bir bekleyiş bırakıyoruz, tüm işleri güvenli bir şekilde biz üstleniyoruz.

Esenyurt Mehterçeşme Evden Eve Nakliyat hizmetimiz eşyaların yeni eve taşınıp yerlerine yerleştirilmesi ile son bulmaktadır. Artık huzurlu bir şekilde yeni adresinizde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Esenyurt Nakliyat olarak biz işimize eşya taşımak gözüyle değil yuva taşımak gözü ile bakıyor ve hiçbir eşyanın zarar görmemesine önem veriyoruz. Herhangi bir istenmeyen kaza yaşanırsa maddi kaybınızın değeri firmamız tarafından iade edilmektedir.

Esenyurt Mehterçeşme Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için ilgili telefon numaralarından bizleri arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top