skip to Main Content
0535 852 13 66 info@yasnakliyat.com

Esenyurt Pınar Evden Eve Nakliyat

ESENYURT PINAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni bir eve taşınmak yepyeni bir hayata adım atmaktır. Bu adımı doğru atmak önemlidir. Evden eve nakliyat ihtiyacınızı profesyonel bir firma ile karşılarsanız yeni yuvanıza huzur içinde adım atmış olursunuz. Esenyurt Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize huzurlu taşınmanın garantisini veriyoruz.

Esenyurt Pınar evden eve nakliyat hizmetimiz ile tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Esenyurt’da da profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Uzman personelimiz sektörde deneyim kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların özenle paketlenmesinden güvenli taşınmasına, montaj ve tesisat bağlantılarının yapılmasına kadar her konuda hizmet veren iş gücüne sahibiz. Aynı zamanda donanımlı araçlarımız ile Esenyurt Pınar evden eve nakliyat hizmetini yerine getirmekteyiz. İster şehir içi isterseniz şehirlerarası olsun verdiğimiz sözü tutarak işi zamanında tamamlamaktayız.

Esenyurt Pınar nakliyat hizmetimiz öncesi tüm müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyalarınızın türüne, miktarına; Taşınılacak adresin uzaklığına ve konumuna göre inceleme yaparak kaç kişinin çalışacağını, hangi büyüklükte araç tahsis edileceğini saptıyor ve size maliyeti ve zamanı içeren bir rapor sunuyorlar. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanıyor.

Eşyalarınızın değeri bizim için çok büyüktür. Gereken özen ve dikkati göstererek taşınmalarını sağlıyoruz. Taşınma öncesi eşyaların sigortalanması sağlıyoruz. Her eşyanın türüne uygun paketleme ekipmanlarımız bulunmaktadır. Kırılgan eşyalar, buruşma özelliği olan tekstil ürünleriniz, antikalarınız, elektronik cihazlarınız ayrı ayrı ve en doğru şekilde personelimiz tarafından paketlenmektedir. Esenyurt Pınar evden eve nakliyat hizmetimiz süresince müşterilerimiz hiçbir işe ellerini sürmemektedir.

Yeni adrese ulaştırılan eşyalar yine deneyimli personelimiz tarafından müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilerek Esenyurt nakliyat hizmetini tamamlamaktayız. Yeni evinizin kapılarını içinde yaşamaya hazır durumda size açmaktayız.

Esenyurt Pınar evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve sıkıntıya girmeden taşınmak için talebinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top