skip to Main Content
0535 852 13 66 info@yasnakliyat.com

Esenyurt Yeşilkent Evden Eve Nakliyat

ESENYURT YEŞİLKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

Esenyurt ve çevresinde taşınma durumunuz varsa ve sorunsuz bir taşınma için firma araştırması yapıyorsanız şu an doğru adrestesiniz. Esenyurt Nakliyat, yılların deneyimi ve profesyonel nakliye hizmetleri ile Esenyurt’ da hizmet vermektedir.

Esenyurt Yeşilkent Evden Eve Nakliyat ile yorulmadan, strese girmeden ve oldukça uygun bir maliyetle yeni evinize taşınmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Biz tüm yükü sizin omuzlarınızdan alarak yeni yuvanızın kapılarını size açıyoruz.

İstanbul’ un tüm bölgelerine evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız deneyimli ve işinin ehli bir personele sahiptir. Yeterli ve dinamik iş gücümüz ile kısa sürede eşyalarınızı taşıyarak yeni evinizi içinde yaşanmaya hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

Esenyurt Yeşilkent Nakliyat hizmetimiz için farklı büyüklükte donanımlı araçlarımız bulunmaktadır. Bina kapı ve koridorlarının dar olduğu durumlarda asansör sistemli araçlarımız ile taşıma gerçekleştirmekteyiz. Böylece hem daha kısa zamanda hem de eşyalar zarar görmeden işimizi tamamlıyoruz.

Esenyurt Yeşilkent Evden Eve Nakliyat hizmetimizde öncelikle eşyaların güvenli bir şekilde taşınmalarını hedefliyoruz. Bu yüzden eşya türüne uygun paketleme ve taşıma ekipmanları kullanıyoruz. Kırılganlığa, ezilme riskine, kırışma olasılığına karşı tüm eşyalar ayrı ayrı türüne göre paket ve kolilerle taşınmaktadır. Bu konuda personelimiz deneyime sahiptir.

Taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak taşınma planı raporu talep edebilirsiniz. Ekspertiz elemanlarımız adresinize gelerek eşyaların miktarına, büyüklüğüne, cinsine göre incelemeler yapar, taşınılacak yeni adresin uzaklığını, konumunu değerlendirir ve en uygun taşınma planını rapor ederek tarafınıza ulaştırırlar. Bu çalışma sonucunda kaç personel çalışacağı, hangi aracın kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenir. Maliyet bilgisi de içeren taşınma raporu ile müşterilerimiz bilgilendirilir.

Esenyurt Yeşilkent Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için karşılıklı sözleşme hazırlandıktan sonra eşyaların sigortalanma işi tarafımızdan gerçekleştirilir.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7 / 24 arayabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız soru ve taleplerinize yanıt vererek ilgili birime sizi yönlendireceklerdir.

Anadolu yakasına da hizmetlerimiz bulunmaktadır bu anlamda ise Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimizi uzman kadrolarımız ile 7 / 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top