skip to Main Content
0535 852 13 66 info@yasnakliyat.com

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetleri 2014 yılının ilk çeyreğinde yaş nakliyat tarafından kurulmuştur. 2014 yılından bu yana her zaman sorunsuz olarak hizmet vermektedir. Sorun yaşanan müşterilerin problemlerini her daim en iyi şekilde çözümlenmiştir. Hedefi kuruldu andan itibaren tüm Türkiye’de şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat aşamalarında en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Kaliteden asla ödün vermeden çalışan, indirme ve bindirme alanlarında hizmet veren firmamız her geçen gün yeni referansları ekleme yaparak gelişmektedir.

Müşterilerimizden gelen her türlü soru ve görüşlere açık olarak 7 / 24 saat hizmet vermektedir. Müşterilerimizin görüşleri her zaman bizim için son derece önemli olmakla birlikte her daim müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi kendimize amaç edindik.

Bünyemizde bulunan üç araç parkurumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz de asla araç sorunu çekmeyiz. Tüm nakliye hizmetlerini yerine getiririz.

Sizlere vermiş olduğumuz tüm garanti koşullarını şartsız koşulsuz yerine getiririz.

Esenyurt nakliye işlemlerinde öncü firmalar arasında yer almıştır.

Nakliye hizmetleri arasında alanımızda her zaman kaliteli ve tecrübeli takım arkadaşları ile taşıma hizmetlerini yapmaktayız.

Değerli müşterilerimiz her zaman sorularınızı bizlere sorabilirsiniz. 7 / 24 saat hizmet vermekteyiz.

 

Back To Top