skip to Main Content
0535 852 13 66 info@yasnakliyat.com

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Merhaba değerli okurlarımız sizlere bu yazımızda şehir içi nakliyat hizmetlerinden söz edeceğiz bilindiği üzere nakliyat hizmetlerinde en önemli mesele nereden nereye taşınacağınızdır. Eğer ayı semt içerisin de ya da aynı il içerisinde nakliyat hizmeti alıyorsanız biz bunlara şehir içi nakliyat hizmet demekteyiz. Şehir içi nakliyat firmaların vermiş oldukları hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

Şehir içi nakliyat hizmetlerin de konum olarak İstanbul Avrupa yakasında bulunduğu için firmamızın tüm Anadolu yakısına sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz de Avrupa yakasından Anadolu’ya – Anadolu’dan da Avrupa yakasına hizmetimiz vardır. Tüm eşyalarınız her zaman olduğu gibi sorunsuz olarak yerinde ve zamanında taşıma hizmeti verilerek yapılmaktadır.

Nakliyat Hizmetlerimiz de önemli olan tüm eksiklikleri en aza indirerek hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz de siz değerli müşterilerimize amacımız en iyi şekilde hizmet vermektir. Hizmetlerimiz her daim en iyi sonuçta ortaya çıkmasına ve müşterilerimizin bizden memnun kalmasını sağlamıştır.

Kurumsal yapıda olan firmamız her zaman alanında tecrübeli kişilerden oluşmakta ve bu şekilde hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz alanında uzman kişiler ile çalışıp nakliye sırasında taşıdığımız ürünleri asla zarar gelmesini önlemek bunun için çok titiz bir şekilde taşıma işlemi yapmaktayız.

Şehir içi nakliyat işlemlerinde eşyalarınıza zarar gelmesin diye patlı naylon kullanmaktayız. Bu naylonlar kalın malzemelerden oluşmaktadır. Kalın Malzeme yapılarından dolayı eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmez tüm beyaz eşyalarınız (Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Aksesuarlar ), masalar, koltuklar, yatak odaları, yatak odası tüm parçaları paketleme işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Şehir İçi Nakliyat fiyatlarında genel olarak aynı sabit fiyatlar geçerlidir. Sadece önemli olan yer kaçıncı kattan, kaçıncı kata taşınacağınız ve eşinizin oda sayısı bizim için fiyatlandırma yaparken önemlidir. Değerli müşterilerimiz sizlere en iyi hizmet verebilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunmaktadır. Bunun için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralardan bizimle iletişime geçiniz.

Müşteri hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin adresine gelerek eşyalarınızın kontrolü ve bizim alanımızda hangi aracın kullanılacağı hakkında sorunsuz olarak bilgi verecektir.

Hepinize sağlıklı, kazasız taşınmalar dileriz

Back To Top