Esenyurt Nakliyat

İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere tüm ülkemizde hizmet veren  Esenyurt  nakliyat şirketimiz, taşımacılık hizmetleri bir an bile duraksamadan hesaplı, marangozlu olarak devam etmektedir. Esenyurt nakliyat tecrübe dolu hizmet anlayışı ile gerek fiyat konusunda gerekse eşya taşımacılık hizmeti konusunda Esenyurt bölgemizde hizmet vermektedir.

Esenyurt halkımıza verdiğimiz hizmetin en temeli olan evden eve nakliyat hizmeti, halkımızın tüm ihtiyaçlarını hesaplı ve kaliteli karşılayabilecek şekilde organize edilmektedir. Tüm bu yaptığımız kaliteli ve hesaplı taşımacılık ismimizi Esenyurt bölgesinde belirgin hale getirmiş ve referansımız Esenyurt’a hakim olmuştur. 

Esenyurt Nakliyat Ambalajlama:
Esenyurt Nakliyat şirketi olarak evinize ilk geldiğimiz andan itibaren yılların verdiği tecrübeyle, en küçüğünden en büyüğüne tüm  eşyalarınızı gözle taramadan geçirip hasaslık derecesine göre ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Taşınma öncesi yaptığımız bu ambalajlamayla eşyalarınızın güvenliğini alıyoruz. Aldığımız bu güvenlik tedbirleriyle mobilya sağlığını koruyup ileriki yıllarda mobilyanın kullanılabilirliğinide arttırmış oluyoruz. Esenyurt Nakliyat firması olarak siz söylemeden bu ve bu gibi şeylere dikkat edip insanlarımızın ekonamisine görünmeyen bir yardımda bulunmuş oluyoruz.

Esenyurt Nakliyat Marangoz
Esenyurt Nakliyat şirketimizin bünyesinde bulundurduğu kalifiye elamanların başlarında marangozlarımız gelmektedir. Marangoz, bir evden eve nakliyat firmasının olmazsa olmazıdır. Çünkü ev taşımacılığı normal nakliyat gibi değildir. Evlerinizde gerçekleştirdiğimiz nakliyat kaliteli elamanlar istemektedir. Ambalajından sökülümüne, paketlenmesinden kurulumuna, kısacası a’dan z’ye aliteli ekip istemektedir. Ev Taşıma ekibimiz evlerinize geldiğinde, marangozumuzla sökülmesi gereken mobilyalarınızın parça ve yerleri kayda alınıp sökülüm esnasında dikkat edilmesi gerekenler not alınır bu sayede taşınma bitiminde kurulumlar gerçekleştirilirken sağlıklı bir kurumla uzun yıllar kullanılabilecek hasarsız, sorunsuz bir marangozluk gösterilmiş olunur.

Esenyurt Nakliyat Fiyatlar:
Esenyurt Nakliyat firmamız Esenyurtta gösteridiği tüm kaliteli taşımacılığı hırs ve rehavete kapılmadan çok ekonamik ve halk dostu yapmaktadır. Özellikle son günlerde Dünyanın başına bela olmuş Covid-19 adlı virüsünde etkisiyle ülkemizde de çeşitli önlemler alınmış, bu önlemler kapsamında çeşitli iş kollarımız etkilenmiştir. Tabiki bunun karşılığında da insanlarımızda ekonamik sıkıntılar baş göstermiştir. Bizler Esenyurt Nakliyat olarak geçmişten bugüne olduğu gibi şimdide, halkımızın yanında durarak  gerçekleştirebileceğimiz en hesaplı taşımacılığı, kalite ve dürüstlükten taviz vermekden gerçekleştiriyor, birliğimizi halkımızla birlik katıyoruz. 

Fiyatlarımızdan haberdar olmak için bizlerle çekineden iletişime geçebilirsiniz.