Esenyurt Parça Eşya Taşıma

Şirletimiz Esenyurt bölgemizde büyüklü küçüklü araçlarıyla halkımızın ihtiyaçlarına göre araçlar göndermektedir. Eşyalarınız ister az, ister çok olsun firmamız bünyesinde bulundurduğu çeşitli ebatlardaki araçlarıyla ihtiyaca göre hizmet vermekte ve bu imkanlar doğrultusunda gerçekleştirdiği her taşınmayı çok hesaplı olarak sunmaktadır.
Bir çok nakliyecinin bulundurmadığı araç filosuna sahip olan Esenyurt Parça Eşya Taşıma şirketimiz bünyesindeki nüyüklü küçüklü araçlarla tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Parça Eşya Taşıma

Esenyurt bölgemizde halkımızın aklına en çok gelen sorulardan biride, parça eşya taşıma ücretleridir. Tabiki parça eşya taşımacılığının fiyatlarıda taşınacak olan eşyaya göre değişmektedir. Esenyurt nakliye firmamız 150 liradan başlayan fiyatlarla halkımıza taşımacılık hizmeti vermektedir…

Ekipli parça eşya taşıma

Firmamızca gönderilen küçük boy araçlar ile gelen ev taşıma elemanlarımız verdiğimiz tüm fiyatlara dahildir. Yani firmamızca  parça eşya için fiyat aldığınızda eşyanın boyutu, fiyatı ne olursa olsun elemanlı olarak araç temin edilmektedir. Bunun yanında elemanlarımız eşya gözetmeksizin gerekli ambalajla muhafaza sağlamaktadırlar.